گردهمایی مسئولین روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی و مراکز تابعه و با حضور مسئولین روابط عمومی شهرستان‌ها به صورت برخط

۱۳۹۹/۰۳/۰۱ تعداد بازدید: ۲۵۱۶
print

 به گزارش روابط عمومی سنم خراسان رضوی، قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با گرامیداشت این هفته و ذکر اهمیت جایگاه خطیر روابط عمومی، گفت: روابط عمومی باید از موضع انفعال به فعال تبدیل شود و این مسئله در بخش کشاورزی که اهمیت ویژه در اقتصاد کشور داشته و امنیت غذایی را به عهده دارد، بیشتر نمود پیدا می کند.

جواد اسماعیلی با اعلام پیام تبریک مهندس اورانی ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان و عذرخواهی ایشان به خاطر عدم حضور در این جلسه، اظهار داشت: لازم است خانواده بزرگ این سازمان درخصوص ارزیابی اخبار بخش کشاورزی بیش از پیش همت داشته باشند.
حسن رستمی، رئیس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان ابراز کرد: بنا داریم منبعد جلسات روابط عمومی را با حضور کلیه مسئولین و همیاران روابط عمومی در ستاد و مراکز تابعه و نیز شهرستان‌ها به طور مستمر از طریق ویدئو کنفرانس دنبال کنیم.
در ادامه جلسه، مدیر حراست سازمان جهادکشاورزی و سایر مسئولین روابط عمومی ستاد و شهرستان‌ها به صورت حضوری و نیز در قالب ویدئو کنفرانس نظرات پیشنهادی خود و مطالب مربوطه در مورد جایگاه روابط عمومی را ارائه نمودند.
شایان ذکر است در پایان جلسه، لوح تقدیر به همه همکاران اعطاء گردید و همچنین لوح یادبود و هدیه ای به محمود طلوع که اخیراً از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی بازنشسته گردید، اهدا شد.
محمود طلوع در زمان دریافت هدیه، ضمن خداحافظی و طلب حلالیت از کلیه همکاران اعلام نمود که بیانیه روابط عمومی بخش کشاورزی توسط سازمان نظام مهندسی تهیه شده که امروز همراه با یک نسخه سررسید سال ۱۳۹۹ تقدیم حاضرین می‌شود و از طریق سیستم مجازی نیز ارائه خواهد شد.
"روابط عمومی نظام مهندسی کشاورزی استان"
 

سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است
طراحی، اجرا و پشتیبانی: اینتک