پیام تبریک رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان به ریاست و اعضای شورای اسلامی استان و مشهد مقدس

۱۳۹۹/۰۲/۱۰ تعداد بازدید: ۲۶۰۱
print
پیام تبریک رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان به ریاست و اعضای شورای اسلامی استان و مشهد مقدس

 مهندس سید احمد دلقندی با گرامیداشت روز نهم اردیبهشت ماه که آغاز هفته شوراها و شهروندان میباشد، گفت: اقدامات شایسته اعضای محترم شورای اسلامی، منجر به ارائه خدمات مفیدی به زائران و مجاوران آقا علی ابن موسی الرضا(ع) گردیده و جا دارد به همه آن عزیزان تبریک و خداقوت عرض نماییم.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان با اشاره به اینکه فلسفه وجودی ایجاد شوراها نشات گرفته از الهامات و اعتقادت دینی ما است، ابراز نمود: نمونه بارز اهمیت شوراها در این خصوص، آیه شریفه"وامرهم شوری بینهم" میباشد که الگو و ساختار مناسبی برای اجرا شدن طرحها و فعالیتهای مختلف اقتصادی اجتماعی با همدلی و وفاق است.
سیداحمد دلقندی تصریح کرد: با توجه به پتانسیلهای بسیار مناسبی که در استان خراسان رضوی و بویژه شهرمقدس مشهد به برکت وجود بارگاه شریف امام هشتم وجود دارد، موجب حضور بیش از 20 میلیون نفر زائر و توریست از اقصی نقاط مختلف کشور و جهان گردیده که این آمار در کشور بی نظیر و در دنیا کم نظیر است.
وی اعلام کرد: مجموعه سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان که بازوی اجرایی سازمان جهادکشاورزی استان بعنوان متولی امنیت غذایی میباشد، آمادگی خدمات رسانی و اجرای طرحهای مختلف در زیربخش کشاورزی(زراعت، باغبانی، دام، طیور، شیلات و آبزیان و...)را دارد.
"روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی خراسان رضوی"

سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است
طراحی، اجرا و پشتیبانی: اینتک