جلسه مشترک مدیران شیلات و آبزیان جهادکشاورزی، نظام دامپزشکی و نظام مهندسی کشاورزی خراسان رضوی

۱۳۹۹/۰۳/۰۱ تعداد بازدید: ۳۴۵۲
print
جلسه مشترک مدیران شیلات و آبزیان جهادکشاورزی، نظام دامپزشکی و نظام مهندسی کشاورزی خراسان رضوی

 رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی گفت: ما تمام تلاش خود را در جهت کاهش مراحل اداری و زمانی صدور مجوزها به کار بستیم تا روند تولید و در کنار آن تکربم مراجعین به خوبی صورت پذیرد.

سیداحمد دلقندی ابراز نمود: امسال به نام سال جهش تولید است و ازطرفی پتانسیل‌های تولیدی بسیار خوبی در حوزه شیلات و آبزیان در سطح استان وجود دارد که بعضاً به خاطر پیچ‌ وخم های داری باعث وقفه در صدور مجوزها گردیده و بدین لحاظ این جلسه هم اندیشی را به منظور تسهیل در روند خدمات رسانی متقاضیان فعالیت های آبزی پروری گذاشتیم.
مدیر شیلات و آبزیان استان با تشکر از برگزاری این جلسه، گفت: ما از هرگونه اقدامی که باعث کاهش روند صدور مجوزهای تولید آبزیان خواهد شد، استقبال خواهیم کرد.
ناصر شهرکی تصریح کرد: در بحث حریم استخرهای پرورش ماهی، ایجاد فنس و حصار در اطراف استخر برای جلوگیری از ورود سایر حیوانات و نیز نصب نخ یا طناب بر بالای استخر جهت ممانعت از حمله پرندگان ماهی خوار و به دنبال آن ایجاد آلودگی های متعاقب آن، به هر حال بایستی مدنظر باشد.
رئیس سازمان نظام پزشکی استان اظهار داشت: ما نیز از برگزاری چنین جلساتی در راستای تسریع صدور مجوزها بسیار خوشحال هستیم و آماده هرگونه همکاری مطابق ضوابط بالادستی خواهیم بود.
مجید کوشکی افزود: رعایت قوانین بهداشتی که باعث سلامتی انسان‌ها خواهد بود، مورد تاکید ما است و لذا در بحث حریم ها ضروری است این حصارها وجود داشته باشد، ولی اصراری بر ایجاد سازه ها و تورهای فلزی با هزینه‌های سنگین نیست.
در پایان جلسه، موضوعات تهیه فرم‌های بازدید کارشناسی مطابق دستورالعمل های دامپزشکی توسط نظام مهندسی کشاورزی و فرمت صدور کارت‌های شناسایی برای مرکز زیر 10 تن تولید توسط شیلات و تسریع در ارائه خدمات به متقاضیان، مورد اتفاق نظر اعضای جلسه قرار گرفت.
"روابط عمومی نظام مهندسی کشاورزی خراسان رضوی"

سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است
طراحی، اجرا و پشتیبانی: اینتک