جلسه صدور پروانه فعالیتهای بخش کشاورزی بمنظور کاهش زمان صدور مجوزها در محل سالن جلسات سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی

۱۳۹۹/۰۲/۱۳ تعداد بازدید: ۳۴۸۸
print
جلسه صدور پروانه فعالیتهای بخش کشاورزی بمنظور کاهش زمان صدور مجوزها در محل سالن جلسات سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی

 

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی در جلسه شورای مدیران استان و با اشاره به نامگذاری سال به نام جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت: بایستی در کاهش زمان صدور پروانه ها اهتمام جدی داشته باشیم که این مهم را نیز استاندار محترم در جلسه اخیر تاکید داشته و اعلام نمودند که منزلت و شان خراسان رضوی هم این موضوع را میطلبد.
مهندس محمدرضا اورانی افزود: کلیه معاونین و مدیران سازمان جهادکشاورزی و ادارات و مراکز تابعه استان نیز باید در این رابطه به جد همکاری داشته باشند و در تکریم و ایجاد رضایتمندی مراجعین نهایت تلاش خود را ارائه نمایند.
مهندس سیداحمد دلقندی در پاسخ ابراز نمود: کلیه فلوچارتها و اقدامات کاری احصاء گردیده و همچنین راههای برون رفت را جهت کاهش حجم زمان صدور پروانه ها تا کمتر از 15روز تدوین نموده ایم که قطعا تحقق این امر منوط به همکاری دستگاههای ذیربط خواهد بود.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان تصریح کرد: برای مشخص شدن زمان پاسخ دستگاههای مربوطه به مراجعین، پیشنهاد میشود یک کریدور مجازی بصورت نرم افزاری که قالب پلت فرمی داشته باشد، طراحی شود که در این زمینه ما نیز آمادگی همکاری را داریم.
               
                                   روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی خراسان رضوی
 

سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است
طراحی، اجرا و پشتیبانی: اینتک