جلسه با کارگزاری بیمه بمنظور توسعه برنامه های امور رفاهی در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی

۱۳۹۹/۰۲/۱۳ تعداد بازدید: ۲۶۱۵
print
جلسه با کارگزاری بیمه بمنظور توسعه برنامه های امور رفاهی در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی

 رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان در جلسه ایکه با اعضای هیات مدیره یکی از کارگزاریهای بیمه استان داشت، گفت: اهمیت صنعت بیمه در زمینه های مختلف کاری و امور شخصی بر همگان مبرهن میباشد، بدین لحاظ ما بدنبال ایجاد پوششهای کامل و مناسب در این خصوص برای پرسنل و نیز اعضای نظام مهندسی و حتی بهره برداران و متقاضیان بخش کشاورزی استان که به ما برای دریافت مجوز مراجعه میکنند، هستیم.

مهندس سیداحمد دلقندی افزود: علیرغم اینکه پرسنل سازمان ما و بسیاری از بهره برداران بخش کشاورزی از بیمه های مختلف استفاده میکنند، با این وجود بیمه هایی همچون مسولیت، عمر، پس انداز و امثالهم در شرایط اضطراری خیلی کمک حال افراد خواهد بود.
قربانی نماینده کارگزاری بیمه نیک اندیشان رامونا ضمن اعلام آمادگی برای ارائه خدمات بیمه ای متنوع با شرایط ویژه گفت: امروزه در کشورهای پیشرفته افراد جامعه دارای بیش از سه بیمه برای خود و اعضای خانواده شان هستندکه یقینا در زمان بازنشستگی و خدای ناخواسته حوادث بسیار کارساز و مفید خواهد بود.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه اعضای هیات مدیره این شرکت پزشک هستند و در حوزه سلامت و بیمه تکمیل درمان نیز خدمات مناسبی ارائه میکنند، آماده انجام چکاپ سلامت بطور ماهانه برای همکاران این سازمان خواهیم بود و همچنین در زمینه ایجاد باشگاه مشتریان نیز برنامه های خوبی را درنظر داریم.


"روابط عمومی نظام مهندسی کشاورزی خراسان رضوی"
 
 
 
 
 
 

سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است
طراحی، اجرا و پشتیبانی: اینتک