بیانیه هفته جهادکشاورزی با شعار جهش تولید، امنیت غذایی

۱۳۹۹/۰۴/۰۱ تعداد بازدید: ۸۶
print
بیانیه هفته جهادکشاورزی با شعار جهش تولید، امنیت غذایی

 کشاورزان گنج های خدا روی زمین اند. امام جعفر صادق"ع"

 

    بیست‌وهفتم خردادماه سالروز تاسیس جهادسازندگی بفرمان حضرت‌امام(ره) می‌باشد. در این راستا بیست‌ویکم الی بیست‌وهفتم خردادماه به نام هفته جهادکشاورزی نامگذاری شده است. امروزه شاهد هستیم که اهمیت بخش کشاورزی در استقلال اقتصادی و به ویژه استقلال سیاسی کشور، هر سال بیش از پیش نمود پیدا می‌کند. چرا که تحریم‌های ظالمانه و پیدایش بحران کرونا نشان داد که این بخش بر خلاف سایر بخشها و فعالیت های اقتصادی همچون مشاغل صنعتی و خدماتی از شکنندگی و آسیب پذیری بسیار کمتری برخوردار است. اکنون در هفته پربرکت جهادکشاورزی جا دارد زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ کلیه دست‌اندرکاران این حوزه به خصوص قشر نجیب و زحمتکش کشاورزان و تولیدکنندگان این بخش که بدون شک نقش به سزایی و به عبارتی نقش اصلی را در تحقق شعار سال یعنی "جهش تولید" ایفا می‌نمایند، مورد تقدیر و نیز اطلاع‌رسانی قرار گیرد.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان به عنوان بازوی اجرایی بخش کشاورزی با گرامیداشت این ایام فرخنده و نظربه تأکید مقام عالی وزارت مبنی بر ورود "سرمایه و دانش" در حوزه کشاورزی، بنا دارد  با حمایت سازمان جهاد کشاورزی استان و نیز سازمان مرکزی نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، در تسریع روند صدور مجوزها و افزایش تولید، اقدام مضاعف را انجام دهد.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است
طراحی، اجرا و پشتیبانی: اینتک