تفاهم نامه سه جانبه در ارائه خدمات به بهره برداران بخش کشاورزی به صورت برخط

۱۳۹۹/۰۲/۳۰ تعداد بازدید: ۲۵۸۲
print
تفاهم نامه سه جانبه در ارائه خدمات به بهره برداران بخش کشاورزی به صورت برخط

 به منظور استفاده از پتانسیل های فنی و  ارائه خدمات بهتر به بهره برداران بخش کشاورزی در سطح استان از طریق فضای مجازی، تفاهمنامه سه جانبه فیمابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان و شرکت یگانه کارآفرینان تدبیراندیش منعقد گردید


رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی خراسان رضوی گفت: در سطح استان ۵۶ مرکز خدمات روستایی داریم که در این رابطه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان اعلام داشتند، تمام کارهایی که در این مراکز خدمات اعم از توزیع نهاده، بازدید کارشناسی، مشاوره، برگزاری کلاس آموزشی و... انجام می شود، بایستی به نظام مهندسی کشاورزی واگذار شود و بدین لحاظ ما آماده همکاری با مراکز و تشکل های ذیربط هستیم.
سیداحمد دلقندی با بیان اینکه به کلیه نمایندگی های نظام مهندسی کشاورزی در سطح شهرستان های استان ابلاغ کردیم که نسبت به راه اندازی مرکز خدمات کشاورزی در سالجاری اقدام کنند، افزود: از آنجایی که رابطین ما در نمایندگی نظام مهندسی کشاورزی شهرستان ها آشنایی کاملی با تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی در سطح نقاط مختلف روستایی دارند، بنابراین در ارائه مشاوره‌های کارشناسی و صدور مجوزها و سایر فعالیت‌های خدمات‌رسانی موفق بوده و عملکرد بهتری خواهند داشت.
فرزاد غیبی به عنوان نماینده شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گفت: ما آماده هستیم پس از ایجاد دفاتر مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی، یک نفر کارشناس در آنجا برای شبکه سازی بهره برداران از طریق واحد خدمات مشاوره و ایجاد کارگزاری مجازی و نیز استفاده از امکانات سامانه 1559 باشگاه کشاورزان بگماربم.
پروانه صادق مقدم مدیرعامل شرکت یگانه کارآفرینان تدبیر اندیش به عنوان طرف سوم این تفاهمنامه اظهار داشت: این شرکت نیز مطابق مفاد تفاهم‌نامه، در طراحی و راه اندازی نرم افزار های مورد نیاز و برگزاری دوره‌های آموزشی، سمینارها و اجرای سازوکارهای مربوط به جمع آوری اطلاعات کشاورزان در پهنه های مختلف کشاورزی و سایر تعهدات مربوطه، اهتمام لازم را خواهد داشت.
شایان ذکر است این توافقنامه پس از امضای طرفین، مقرر گردید از تاریخ 1399/3/1 لغایت 1400/3/1 به مدت یک سال شمسی مورد اجرا واقع شود.
"روابط عمومی نظام مهندسی کشاورزی خراسان رضوی"

سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است
طراحی، اجرا و پشتیبانی: اینتک